Ogólnopolska baza preparatów dla drobiu
VirKon S - uniwersalny preparat bójczy o szerokim zakresie działania.

Timsen

Dezynfekcja

Timsen produkowany jest przez amerykańską firmę UPI Trading USA. Jest to bardzo silnie skoncentrowany, a co za tym idzie bardzo wydajny preparat do dezynfekcji o bardzo szerokim spektrum działania.

Doskonale dociera do miejsc trudno dostępnych i niszczy nawet 99,9% patogenów chorobotwórczych już po 6 sekundach zmniejszając wystąpienie wielu chorób pochodzenia bakteryjnego, grzybowego oraz wirusowego np: gruźlica, kolibakterioza, salmonelloza, martwicze zapalenie jelit, infekcje gronkowcowe, ptasia grypa i wiele innych. Zmniejsza napięcie powierzchniowe wody ograniczając w ten sposób zużycie preparatu, z 0,5kg granulatu uzyskujemy 1000l roztworu gotowego do użycia i o niskiej toksyczności.

Można go stosować do czyszczenia i mycia powierzchni wodoodpornych w ubojniach drobiu i przetwórstwie mięsnym, zakładach przetwórstwa spożywczego, do sanityzacji jaj, w wylęgarniach drobiu, na fermach drobiu i trzody chlewnej, przy pozyskiwaniu i przetwórstwie mleka, do dezynfekcji środków transportu zwierząt itp.

Jest w 100% biodegradowalny, nie podrażnia i nie powoduje korozji. Dobrze rozpuszcza się w ciepłej i zimnej wodzie, działa w obecności zabrudzeń organicznych. Długi termin przechowywania – 5lat w postaci granulatu, a w postaci płynnej nawet 1 rok.

Sklep Nazwa produktu w sklepie
MojeKurczaki.pl
5 gwiazdek
Timsen 1kg Idź do sklepu
MojeIndyki.pl
5 gwiazdek
Timsen 1kg Idź do sklepu