Ogólnopolska baza preparatów dla drobiu
VirKon S - uniwersalny preparat bójczy o szerokim zakresie działania.

Tonitral 121

Na upały u drobiu

Tonitral New

Tonitral 121 5l produkowany przez firmę Nutral. Zawiera witaminę C, która poprawia aktywność i wytrzymałość ptaków na wysokie temperatury, oraz redukuje ilośc upadków, uczestnicząc w syntezie adrenaliny i noradrenaliny oraz zapobiega utlenianiu adrenaliny (rasy i odmiany zwierząt szybko rosnących, wysokoprodukcyjnych, które nie potrafią zaadaptować się do warunków otoczenia).

Powoduje wzrost przyrostów masy ciała przy zmniejszonym spożyciu paszy, co świadczy o lepszym wykorzystaniu składników pokarmowych – temperaturze optymalnej jak i podwyższonej. Niedobór witaminy C prowadzi do dystrofii tkanki łącznej. W następstwie tego naczynia krwionośne, narządy i błony zawierające tkankę łączną stają się mniej elastyczne oraz bardziej kruche i podatne na powstawanie stanów zapalnych. W stadach kur nieśnych poprawia nieśność i jakość skorupy jaj.

Wskazane jest stosowanie dla brojlerów, niosek, indyków, gęsi stad reprodukcyjnych i towarowych, oraz innym zwierzętom gospodarskim i domowym. Zaleca się podawanie profilaktycznie oraz jako wsparcie w przebiegu chorób.

Sklep Nazwa produktu w sklepie
MojeKurczaki.pl
5 gwiazdek
Tonitral 121 5 l Idź do sklepu
MojeIndyki.pl
5 gwiazdek
Tonitral 121 5 l Idź do sklepu