Ogólnopolska baza preparatów dla drobiu
Agita 10 WG - wyjątkowo skutecznie zwalcza dorosłe muchy.

Na start u drobiu

 

Osmotic Start + anyż

Na start u drobiu

osmotic-start

Osmotic Start + anyż jest preparatem izotoniczno-energetyzującym dla młodych ptaków wzbogacony w lizynę, betainę, witaminę C, kwas cytrynowy, jabłkowy i mlekowy oraz olejek z anyżu.

Więcej o preparacie…

C100

Drogi oddechowe u drobiu / Na start u drobiu / Ochrona wątroby, serca, nerek u drobiu / Odporność u drobiu / Po antybiotykoterapii u drobiu

 c 100

C100 to połączenie europejskiej witaminy C z naturalną najbardziej przyswajaną witaminą C zawartą w wyciągu z dzikiej róży..

Więcej o preparacie…

Chick Start

Na start u drobiu

chick start

Chick Start to preparat firmy Lohmann Germany z nowej linii dr. Schrodera dostarcza odpowiednio zbilansowaną dawkę witamin, aminokwasów egzogennych i minerałów niezbędnych do dobrego startu stada, wspomaga proces mineralizacji kośćca i  prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego w początkowym okresie życia.

Więcej o preparacie…

Carnifarm

Na start u drobiu

carnifarm

Carnifarm to preparat aminokwasowo – mineralny, który przy systematycznym stosowaniu pozwala na skrócenie okresu tuczu dzięki zawartości karnityny i tauryny, poprawia wykorzystanie paszy na 1kg przyrostu masy ciała.

Więcej o preparacie…

Liquivit Aminopan

Na start u drobiu / Nieśność

Liquivit Aminopan

Liquivit Aminopan  firmy Industria Italiana Integratori Trei Spa to emulsja witaminowo-aminokwasowa doskonała dla piskląt w okresie wstawienia oraz dla niosek wysokoprodukcyjnych.

Więcej o preparacie…